Apie mus

Mums svarbiausia yra Jūsų pasitikėjimas ir šypsenos kai gausite kokybišką produktą bei paslaugą.

Naudojame pažangiausias technologijas, dirbame su Optimum Software programa. Jos dėka tiesiogiai matome gamintojo sandėlį, tad užsakymas vyksta tiesiai iš jo. Tokiu būdu užsakymai bus sklandūs, Jūs turėsite visą reikiamą informaciją stebėti užsakymo eigą bei žinosite kada detalė Jus pasieks. Galėsite organizuoti remonto darbus bei planuotis savo laiką. Dar vienas pliusas – nebus atvejų, kad pasirinktos detalės sandėlyje nėra. Pas gamintoją visada yra viskas ko reikia.

Mes nuolat ieškome šiuolaikinių sprendimų, nuolat mokomės ir stengiamės tobulėti ne tik ieškodami paprastumo sudėtinguose dalykuose, bet ir augdami patys ir, žinoma, didindami savo asortimentą. Šio siekio vedami, mes Jums ne tik suteiksime galimybę įsigyti tikrai kokybiškas detales ar padangas. Mes Jums parduosime Jūsų svajonių automobilį. Kol kas visa informacija yra ruošiama, bet labai greitai šiame puslapyje galėsite ieškoti sau labiausiai tinkančio automobilio iš gamintojo sandėlio. Rinksitės iš jau naudotų arba visiškai naujų vokiškų automobilių. Sekite mūsų informaciją arba užpildykite užklausos formą ir mes patys su Jumis susisieksime.

Mūsų elektroninėje parduotuvėje įsigysite tik aukščiausios kokybės (Premium Brand) padangas: (naudoti logotipus) Goodyear, Dunlop, Michelin, Bridgestone, Pirelli, Contitental.